شهرسازی، ساخت‌وساز و منفعت عمومی - نشست روزشهرساز- مازندران


شهرسازی، ساخت‌وساز و منفعت عمومی - نشست روزشهرساز- مازندران

نویسنده: مما
روز شهرساز

به مناسبت روز جهانی شهرسازی و بنا به دعوت گروه شهرسازی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان مازندران، در روز چهارشنبه 20 آذرماه 1392، نشستی در شهر بابلسر، پردیس دانشگاه مازندران با هدف ارتقا شهرسازی و تقدیر از شهرسازان و شهروندان برگزار گردید.
در این نشست، محمدرضا حائری با ارائه‌ی بخشی از نتایج پژوهش "معماری، شهرسازی و ساخت‌وساز معاصر استان مازندران-آسیب‌ها و راهبردها"، به بیان مسائل پیشروی شهرسازی استان و نیز انعکاس برخی تجارب مثبت موجود در نقاط مختلف این استان پرداخت.
در خلال این نشست از زحمات خانم الن توکلی(ووسالو) و آقای مهندس کیا کجوری به مناسبت محافظت از درناهای منحصر به فرد سیبری و زیستگاه‌های طبیعی آن‌ها با مشارکت جامعه محلی و نیز پایداری شهرسازانۀ یک مهندس با سابقۀ شهرساز در استان مازندران تقدیر به عمل آمد.
این نشست هر ساله به مناسبت روز جهانی شهرسازی از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران برگزار می‌گردد که در نشست سال گذشته، بنا به پیشنهاد "کارگاه معماری معاصر ایران" از سرکار خانم مهندس درخشان به مناسبت ساماندهی محله خط هشت چالوس و خانوادۀ اوصیا به مناسبت احیای محله اوصیا
جنب بازار حصیر فروشان بابل تقدیر به عمل آمده بود.

جهت دریافت پاورپوینت ارائه شده در این همایش، به اینجا مراجعه کنید. پس از دانلود، جهت مشاهده‌ی پاورپوینت، عبارت www.moma.ir را در محل مورد نظر درج نموده و سپس بر روی read only کلیک نمایید.